Hamak Makina  Blog  caterpillar hakkında

Cat ürün hattında 300’ün üzerinde makine bulunmaktadır. Dayanıklı ve güvenli ekipmanlar ile müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

90 yıldır, Caterpillar A.Ş. sürdürülebilir bir ilerleme kaydederek her kıtada pozitif değişiklikler yapıyor. Şirket, temel olarak üç ürün segmenti olan İnşaat Sektörü, Kaynak Endüstrileri ve Enerji ve Ulaşım ile faaliyet gösteriyor ve Finansal Ürünler bölümünde finansman ve ilgili hizmetleri sunmaktadır.

1900’lü yıllarınd başında ABD’de kurulumuştur.Dünyanın önde gelen iş makinaları üreticisidir.

Türkiye pazarına ilk giren yabancı menşeili üreticidir. Caterpillar .

Cat markası Caterpillar marka portföyünün temel taşıdır ve Caterpillar tarafından üretilen ürün ve hizmetleri temsil eder. Caterpillar 1925 yılında kurulurken “Cat“, 1949 yılına kadar makine ticaret elbisesinde görünmeye başlayınca bir marka olarak kullanılmadı. Üç yıl sonra tescil edildi. Zamanla, Cat markasıyla olan aşinalık seviyesi, birincil olarak halka açık bir marka olarak güvenilmesini sağladı. Bugün, ürün ticareti kimliği ve satıcı kimliği güçlü, Cat adını kullanıyor. 2012 yılında, Executive Office’in güçlü desteğiyle Cat markası, Caterpillar’ın daha az sayıda ve daha güçlü marka stratejisine ve Cat marka vaadinin yeni bir eklemesine tekrar sunularak yeniden başlatıldı. Cat iş modeli Toplam yaşam döngüsü değeri vaadinde döner çünkü markanın önde gelen rakiplerinden temelde farklıdır. Cat ürünleri genellikle makineyi üretime geri döndürmek için benzersiz parça kullanılabilirliği ve hızlı onarım istendiği zorlu uygulamalarda bulunur.

Cat markasının kalbi müşteriye bağlılıktır. Cat markasını destekleyen her çalışan, hem kısa vadeli ödüller hem de uzun vadeli faydalar sağlamaya adamış müşterilerimiz için bir şampiyon.

Caterpillar İş Makinaları Motor Yedek Parçaları; Motor Pistonu, Sekman, Gömlek, Liner Set, Kol burcu, Ana yatak, Kol yatak,  Eksantrik Yatak, Gezinti Yatak, Emme supap, Eksoz Supap, Supap Gaydı, Supap Bagası, Supap Keçesi, Takım  conta, Silindir Kapak Contası, Krank keçesi Ön, Arka, Supap Yayı, Yağ Pompası, Devirdaim Su Pompası, Yağ Soğutucusu Radyatörü, Yağ Soğutucu Kapağı, Krank Mili, Eksantrik Mili, Biyel Kolu, Silindir Kapağı, Motor Silindir  Bloğu, Karter Yağ Pompası, Külbütör Mili, Külbütör Horozu, Termostad, Supap İtici mil, Çubuk