Hamak Makina  Blog  case hakkında

Dünyanın en büyük 4. yatırım araçları üreticisi CNH Industrial’ın 170 yılı aşkın geçmişiyle iş makinası sektöründeki deneyimli markası CASE Construction, ürünlerinin tamamında üretkenliğe, yakıt verimliliğine, bakım kolaylığına ve operatör konforuna odaklanıyor.

170 yıldan fazla süredir iş makinası üretimi yapan CASE, 1957 yılında dünyadaki ilk fabrika üretimi kazıcı yükleyicisini üretti ve bugün 750 bininci adede doğru hızla ilerliyor. Günümüzde dünyadaki birçok kazıcı yükleyicide standart olarak talep edilen uzar bom teknolojisinin yaratıcısı olan CASE’in, bugüne kadar sektörde birçok yeniliğin altında imzası bulunuyor.

1842 yılından bu yana, belediye, eyalet ve eyalet hükümetlerine filolarını düşük maliyetli mülkiyet ve maksimum çalışma süresi özelliğine sahip güvenilir makinelerle donatmalarına yardım ediyorlar. İhtiyaçlarınızın uygun maliyetle karşılanmasını sağlayan teklif özelliklerini geliştirmek için devlet kurumlarıyla yakın işbirliği içerisindeler

Daha rekabetçi olan bu endüstride giderek daha fazla zorluk yaşanması, oyunun en üstünde olması çok önemlidir. CASE, işleri daha hızlı, daha temiz ve daha düşük işletme maliyetleri ile tamamlamanız için size yardımcı olmanızı sağlar. Sağlam CASE kar kaldırma ekipmanı, herhangi bir projeyle güç sağlayabilir ve kamyonların ve sürülmelerin dokunamayacağı ulaşılması zor yerlere kolayca manevra yapabilir. Herhangi bir mevsim boyunca ilave iş getirmek için ustaca tasarlanmış CASE Sectional Snow Pusher.

CASE İnşaat Ekipmanları, atık su, elektrik, iletişim ve diğer büyük yardımcı sistemleri çalışmaya devam etmelerine yardımcı olan en üretken ve verimli ekipmanı geliştirmektedir.

CASE ekipmanı, güvenli ve verimli bir şekilde çalışmanıza yardımcı olurken, çevre zorluklarına dayanacak benzersiz özellikler ile tasarlanmıştır.